Arka II Gdynia
Bramkarze 7
nr. | Imię i nazwisko | Data urodzenia | Wzrost | Waga | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Artur Chyb | 2006-10-14 | 1 | 90 min | |||||||||
Kasjan Semmerling | 2005-04-11 | 10 | 900 min | |||||||||
Martin Chudy | 1989-04-23 | 187 cm | 89 kg | 4 | 360 min | |||||||
Paweł Depka | 2005-06-06 | 196 cm | 84 kg | 5 | 450 min | |||||||
Jakub Karczewski | 2024-05-19 | |||||||||||
Kacper Krzepisz | 1999-12-16 | 190 cm | 83 kg | 8 | 720 min | |||||||
Adam Idziaszek | 2024-05-19 | |||||||||||
średnia | 191 cm | 85 kg |
Obrońcy 16
nr. | Imię i nazwisko | Data urodzenia | Wzrost | Waga | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bogumił Abramowicz | 2004-06-09 | 21 | 4 | 2002 min | 2 | 1 | ||||||
Hubert Kozoduj | 2006-01-07 | 3 | 3 | 309 min | ||||||||
Nikodem Czarnecki | 2005-10-14 | 10 | 1 | 869 min | 4 | |||||||
Kuba Branicki | 2005-01-09 | 6 | 4 | 568 min | 2 | |||||||
Filip Tuliszka | 2024-05-19 | 1 | 15 min | |||||||||
Bartosz Rymaniak | 1989-11-13 | 189 cm | 80 kg | 7 | 615 min | 1 | 3 | |||||
Ołeksandr Azacki | 1994-01-13 | 192 cm | 89 kg | 3 | 211 min | 1 | ||||||
Wołodymyr Wereszczak | 2006-07-27 | 184 cm | 73 kg | 10 | 1 | 935 min | 1 | 1 | ||||
Patryk Migowski | 2024-05-19 | 9 | 693 min | 1 | 1 | 1 | ||||||
Martin Dobrotka | 1985-01-22 | 183 cm | 78 kg | 1 | 90 min | |||||||
Antoni Elwart | 2006-03-26 | 185 cm | 78 kg | 3 | 270 min | |||||||
Miłosz Pałuczak | 2024-05-19 | 2 | 1 | 195 min | ||||||||
Olaf Gohlike | 2006-06-20 | 3 | 6 | 362 min | 2 | 1 | ||||||
Kuba Ozimek | 2024-05-19 | 1 | 90 min | |||||||||
Wojciech Zacharewicz | 2006-06-23 | 13 | 7 | 1275 min | 2 | |||||||
Kamil Górecki | 2024-05-19 | 5 | 450 min | |||||||||
średnia | 187 cm | 80 kg |
Pomocnicy 37
nr. | Imię i nazwisko | Data urodzenia | Wzrost | Waga | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kasjan Lipkowski | 2003-03-28 | 188 cm | 80 kg | 2 | 180 min | 2 | 2 | |||||
Kacper Sikora | 2005-03-24 | 4 | 1 | 325 min | 2 | |||||||
Konrad Buczyło | 2024-05-19 | 2 | 26 min | |||||||||
Kamil Rusnak | 2005-12-31 | 2 | 1 | 225 min | ||||||||
Marcel Bełz | 2006-03-08 | 12 | 3 | 1062 min | 3 | |||||||
Oliwier Maczkowski | 2024-05-19 | 8 | 2 | 507 min | 1 | |||||||
Medard Kotowicz | 2024-05-19 | 1 | 20 min | |||||||||
Jakub Staniszewski | 2005-07-11 | 1 | 78 min | |||||||||
Alex Kolasa | 2024-05-19 | 1 | 3 | 206 min | 1 | |||||||
Mikołaj Sanocki | 2024-05-19 | 2 | 141 min | |||||||||
Jakub Wilczyński | 2024-05-19 | 1 | 1 | 104 min | 1 | |||||||
Kacper Stępień | 2024-05-19 | 2 | 3 | 250 min | 1 | |||||||
Adrian Jurkiewicz | 2005-03-14 | 5 | 405 min | 2 | ||||||||
Nikodem Gozdecki | 2024-05-19 | 8 | 7 | 671 min | 1 | |||||||
Wojciech Zieliński (jesień) | 2004-09-10 | 178 cm | 73 kg | 8 | 676 min | 1 | 2 | |||||
Kacper Jaroń | 2024-05-19 | 12 | 1 | 908 min | 1 | |||||||
Wiktor Marek | 2005-10-31 | 2 | 1 | 203 min | 1 | |||||||
Michał Borecki | 1997-03-05 | 181 cm | 77 kg | 3 | 243 min | |||||||
Antoni Klimczuk | 2005-02-09 | 3 | 270 min | 1 | ||||||||
Dominik Pikulik | 2024-05-19 | 4 | 3 | 385 min | ||||||||
Mateusz Gołębiowski | 2024-05-19 | 1 | 4 | 155 min | ||||||||
Jakub Piotrowski | 2024-05-19 | 17 | 2 | 1436 min | 5 | 6 | ||||||
Filip Kowalski | 2006-06-07 | 6 | 16 | 829 min | 1 | 2 | ||||||
Maciej Żmuda | 2024-05-19 | 1 | 4 | 165 min | ||||||||
Marcel Predenkiewicz | 2004-04-06 | 187 cm | 78 kg | 10 | 860 min | 3 | ||||||
Marcel Brodnicki (wiosna) | 2001-03-10 | 6 | 5 | 434 min | ||||||||
Kimi Szwajcer (wiosna) | 2006-07-13 | 1 | 5 | 120 min | 1 | 1 | ||||||
Dawid Laszczyk | 2006-02-09 | 7 | 1 | 512 min | 1 | 1 | ||||||
Artur Łyszkiewicz-Dustet | 2024-05-19 | 3 | 2 | 343 min | 1 | |||||||
Marcel Gnabasik | 2005-11-13 | 1 | 28 min | |||||||||
Kajetan Pysz | 2024-05-19 | 1 | 19 min | |||||||||
Mateusz Krause | 2004-02-07 | 4 | 1 | 384 min | 1 | 1 | ||||||
Igor Starnawski | 2024-05-19 | 2 | 50 min | |||||||||
Ołeksij Danilewycz (jesień) | 2024-05-19 | 3 | 9 | 401 min | 2 | |||||||
Maksymilian Kierznikowicz | 2024-05-19 | 2 | 8 min | |||||||||
Bartosz Walczak | 2006-06-23 | 2 | 162 min | 2 | ||||||||
Mateusz Jarzyński | 2024-05-19 | 1 | 1 | 95 min | ||||||||
średnia | 184 cm | 77 kg |
Napastnicy 8
nr. | Imię i nazwisko | Data urodzenia | Wzrost | Waga | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Luan Capanni (jesień) | 2000-05-29 | 190 cm | 80 kg | 1 | 46 min | |||||||
Abdallah Ahmed Hafez | 1998-08-12 | 6 | 390 min | 2 | 2 | |||||||
Hubert Turski (wiosna) | 2003-01-31 | 5 | 319 min | 1 | ||||||||
Wadym Kukuruza | 2004-06-22 | 187 cm | 77 kg | 16 | 3 | 1528 min | 12 | 2 | ||||
Marcel Szymański | 2005-02-23 | 3 | 261 min | |||||||||
Wiktor Sawicki | 2006-07-04 | 3 | 1 | 258 min | 1 | 1 | ||||||
Jakub Wilczyński (jesień) | 2001-11-14 | 185 cm | 76 kg | 4 | 360 min | 1 | 1 | |||||
Marcel Stenka | 2024-05-19 | 3 | 1 | 175 min | 1 | |||||||
średnia | 187 cm | 78 kg |
Bramki
Asysty
Kartki
1 | Bogumił Abramowicz |
1 | Patryk Migowski |
Kartki
Sezon | Rozgrywki | ||
---|---|---|---|
2023/2024 | IV liga pomorska (5 poziom) | Tabela | Terminarz |
2022/2023 | IV liga pomorska (5 poziom) | Tabela | Terminarz |
2021/2022 | IV liga pomorska (5 poziom) | Tabela | Terminarz |
2020/2021 | IV liga pomorska (5 poziom) | Tabela | Terminarz |
2019/2020 | IV liga pomorska (5 poziom) | Tabela | Terminarz |
2018/2019 | IV liga pomorska (5 poziom) | Tabela | Terminarz |
2017/2018 | IV liga pomorska (5 poziom) | Tabela | Terminarz |
2016/2017 | IV liga pomorska (5 poziom) | Tabela | Terminarz |
2015/2016 | III liga bałtycka (4 poziom) | Tabela | Terminarz |
2014/2015 | III liga bałtycka (4 poziom) | Tabela | Terminarz |
2013/2014 | III liga bałtycka (1 poziom) | Tabela | Terminarz |
2012/2013 | III liga bałtycka (1 poziom) | Tabela | Terminarz |
2011/2012 | IV liga pomorska (5 poziom) | Tabela | Terminarz |